fbpx

Про нас

Що ми робимо?

Максимально швидкий перезапуск підприємницької діяльності наблизить перемогу та полегшить повоєнне відновлення України. Сьогодні, тисячі бізнесів потребують евакуації та релокації на безпечні території України з метою якісного відновлення роботи.
Image Background
Про нас
Очевидно, що для швидшого відновлення економіки варто прискорити прямі контакти між територіальними громадами та бізнесами, готовими до евакуації та релокації. Волинським ресурсним центром у співпраці з Центром Сприяння Бізнесу та за підтримки донорів розроблено цю платформу-каталог пропозицій бізнесу територіальних громад, які готові прийняти та забезпечити належні умови для перезапуску бізнесів на своїй території.

Функції

Що дозволяє наш портал?

Які переваги та функції надає наш портал для Вас? Для кого ця платформа?

Для компаній, що постраждали внаслідок війни.

Ви зможете вибрати об’єкти нерухомості, які найбільше відповідають вашим потребам з-поміж сотень альтернативних пропозицій . А крім того, отримаєте допомогу консультантів та супровід від представників громад.

Для власників об’єктів нерухомості

Ви можете розмістити власний об'єкт нерухомості, який готові продати або здати в оренду.

Для територіальних громад

Громади, що зацікавлені розмістити у себе переміщені бізнеси можуть просувати власну територію для створення нових робочих місць та розвитку.